Koučovací setkání

Co Vás na koučovacích setkáních čeká? 

Koučování není pro každého. Jak tedy poznat, zda je pro nás koučování vhodné? Základní podmínka koučování je Vaše vůle chtít se posunout dál... Pokud tu vůli máte a jste ochotni a schopni čelit výzvám a neustále upravovat způsob dosahování vašich cílů, pak je koučování pro vás.

Na začátku spolupráce si stanovíme cíl, kterého chcete dosáhnout.

Víte, že chcete změnu, ale nevíte jakou? Budujete svoje podnikání nebo chcete posunout Vaši kariéru? Chcete se zlepšit v komunikaci s okolím - s kolegy nebo v rodině? Máte nízké sebevědomí a sebehodnotu? Množství otázek či lépe témat kroužících Vám v hlavě, je prakticky nevyčerpatelné...

Jakmile definijeme Váš cíl, nastává druhá fáze. Nastavíte si plán pravidelných aktivit, které Vás k cíli dovedou. Součástí každé cesty jsou ale i překážky...

Právě vymezení Vašich překážek jakožto součást koučovacího procesu je velmi důležitá, protože velmi souvisí s Vaší motivací pokračovat nejen v koučovacích sezení jako takových, ale především Vás mohou zcela zastavit na Vaší cestě k vysněnému cíli. U každé aktivity tedy identifikujeme možné překážky a výzvy, které Vás mohou potkat a způsob, jakým jim můžete čelit.

Následuje vyhodnocení, protože žádná "práce" se bez něho zkrátka neobejde. Na každém sezení si zhodnotíme Váš pokrok - jak se Vám v předchozím obodbí dařilo, či nedařilo a proč. Podíváme se na to, jak můžeme Vaše aktivity upravit, aby byl příště výsledek takový, jaký očekáváte, chcete a potřebujete.

Oslavíme Vaše úspěchy. Prozkoumáme Vaše neuspěchy, vytěžíme z nich maximum a přetvoříme je na budoucí úspěch.

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se fungování a průběhu koučinku nebo máte o Ochutnávku ZDARMA nebo se chcete rovnou nechat začít koučovat, neváhejte mě kontaktovat.

Jana Dragová

 

KONTAKT:

JANA DRAGOVÁ
tel.: +420 602 203 193
e-mail: jsem@janadragova.cz
IČO: 71901167